BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)
 SİZE ÖZEL

BUDVA TAİLWİND HAVA YOLLARI İLE 3 GECE (HER ÇARŞAMBA) (TGD-TGD)


  • 3 Gece 4 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Tailwind Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Adriyatik'in incisi Budva'yı keşfedin. Eşsiz plajları, tarihi kaleleri ve canlı gece hayatıyla ünlü bu şehirde unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayın. Tarihi dokusuyla büyüleyen eski şehri, lezzetli deniz ürünleri ve muhteşem manzaralarıyla Budva'yı keşfetmek için bu turu kaçırmayın!

Budva Turu, Karadağ'ın sahil şehri Budva'yı keşfetmek için düzenlenen bir seyahat programıdır. Budva, tarihi mekanları, güzel plajları, canlı gece hayatı ve muhteşem manzaralarıyla ünlüdür. Budva Turu genellikle tarihi şehir merkezi, Sveti Stefan, Mogren Plajı, Budva Kalesi ve diğer turistik yerleri içerir. Tur süresi genellikle birkaç gün ile bir hafta arasında değişir ve turistlere Budva'nın güzelliklerini keşfetme ve dinlendirici bir tatil deneyimi yaşama fırsatı sunar.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL - BUDVA

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde saat 13.00’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI943 seferi ile 15.15’de Podgorica Havalimanı’na hareket. Yerel saat ile 16.00’da Podgorica Havalimanı’na varış. Varış sonrası bizleri bekleyen özel otobüsümüzle panoramik şehir turu. Adriyatik Denizi kıyısındaki Stari Grad (eski şehir merkezi) ve kaleyi gezeceğiz. Venediklilerin inşa ettikleri 2.500 yıllık hisarı; Santa Maria del Punta kilisesini ve bulunduğu meydanı; deniz, kum ve güneşin buluştuğu plajları göreceğiz. Şehir turumuzun ardından konaklama yapılacak otelimize transfer ve yerleşme. Dileyen misafirlerimiz Budva'nın renkli gece hayatını, şık restoranları ve canlı eğlence mekanlarında zaman geçirebilirler. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2.
Gün
BUDVA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman, dileyen misafirlerimiz Ekstra düzenlenecek ve tam gün sürecek Öğle yemekli Kotor Körfezi Tur’una katılabilirler. (90 Eur). Saat 10:30'da Tivat'a hareket. Tekne ile Porto Montenegro ve Bijela Porto Novi limanını göreceğiz. Daha sonra romantik Kotor Körfezinin güneş şehri Herceg Novi'ye geçeceğiz. Rahatlamak ve güneşin tadını çıkarmak için serbest zaman. Ardından Mamula Adasına doğru hareket edeceğiz. Lustica Yarımadası'nın kıyı şeridinin kristal berraklığındaki sularında yüzme fırsatı bulabileceğimiz büyüleyici Mavi Mağara bölgesine geçiş. Mavi Mağaranın eşsiz manzarasında öğle yemeği için yarım saatlik bir mola vereceğiz. Turumuzun ardından konaklama ve dinlenmek üzere otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

Öğle yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3.
Gün
BUDVA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman; dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Kotor, Tivat ve Perast Turu’na katılabilirler. (65 Eur). Turumuz kapsamında önce, yarım saatlik bir otobüs yolculuğu yaparak Kotor’a varacağız. Gölgesi denize vuran dağların ve yamaçlarını taç gibi süsleyen surların arasında toplam 1355 basamakla en üst noktasındaki kiliseye ulaşılan San Giovanni Kalesi’ni; İtalyan Kontes Francesca di Montreale Mantica’nın koleksiyonunu da barındıran Kedi Müzesi’ni; Roma Katolik katedrallerinden St. Tripun Katedrali’ni; Sırp Ortodoks kilisesi olan St. Nikola Kilisesi’ni gördükten sonra otobüsümüzle yola devam ederek turumuzun ikinci durağına, Perast’a geçeceğiz. Gerek şairane hikâyesiyle gerekse ilginç müzesiyle Kayalıklar Meryemi ve münzevi keşişlerin halen yaşadığı Aziz George adlı iki adası olan bu sakin, romantik şehrin dağ ve deniz manzarasını izlemeye şansı bulacağız. Son durağımız ise Kotor Körfezi kıyısındaki bir diğer bölge, Tivat olacak. Dileyenler Karadağ Limanı’nı barındıran ve Karadağ’ın Monaco’su olarak bilinen Tivat’ın zarif kafelerinde dinlenerek, dileyenlerse yüzerek, bisiklet kiralayarak, körfezde tekne turuna çıkarak günün yorgunluğunu atabilecekler. Rehberimizin belirttiği saatte buluştuktan sonra dinlenmek ve konaklamak üzere Budva’ya, ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele yerleşme. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Karadağ Gecesi Turu’nu gerçekleştireceğiz. (65 Eur). Geceleme otelimizde.

Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)

Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4.
Gün
BUDVA - İSTANBUL

Kahvaltıdan sonra otelde, son hazırlıklar. Havalimanı transfer saatine kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimizle ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli İşkodra Gölü Tur’una katılabilecekler (65 Eur). İşkodra Gölü, Arnavutluk ve Karadağ devletleri arasında yer alan, Balkan yarımadasındaki en büyük göldür. Adını kıyısında kurulmuş olan şehir, İşkodra'dan alır. Diğer Avrupa dillerinde Skadar, Scutari adları ile de bilinir. Turumuzun ardından Podgorica Havalimanı'na transfer. Bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Tailwind Hava Yolları’nın özel TWI946 seferi ile 18.25’de İstanbul Havalimanı'na hareket. Yerel saat ile 21.00’da İstanbul Havalimanı'na varış.

Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama

EK BİLGİLER

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 285 EURO YERİNE 230 EURO

Kampanya fiyatı rezervasyon aşamasında alınması halinde gecerlidir. Tur esnasında ki alımlarda afişe fiyatlar geçerlidir.

  • Öğle Yemekli İşkodra Gölü Turu (65 Eur)
  • Öğle Yemekli Kotor Körfezi Turu (90 Eur)
  • Kotor, Tivat ve Perast Turu (65 Eur)
  • Karadağ Gecesi Turu (65 Eur)

DAHİL OLANLAR:
• Tailwind Havayolları özel seferi ile IST-TGD/TGD-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
• Havalimanı vergileri
• 3 (üç) gece Oda Kahvaltı Konaklama
• Budva yapılacak şehir tanıtım turları
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Türkçe rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı vergisi
• Otel vergileri
• Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
• Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#EXP012
LOKASYON:
Budva (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün
Budva
EXP012

329

en düşük kişi başı