DUBAI TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECEDUBAI TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECE
 SON YERLER!

DUBAI TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 3 GECE


  • 3 Gece 5 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları, Anadolu Jet Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Görkemli Dubai'yi keşfetmek için hazır olun! Modern mimarisi, lüks otelleri, göz alıcı alışveriş merkezleri ve benzersiz deneyimleriyle Dubai, sizi büyüleyecek bir destinasyon. Gökdelenlerin arasında yükselirken çöl safarileriyle maceraya atılın, yapay adaları keşfedin.

Dubai, modernliği ve lüksüyle dikkat çeken bir şehir. Yüksek gökdelenler, devasa alışveriş merkezleri, yapay adalar ve dünya çapında ünlü otelleriyle sizi etkisi altına alacak. Burada gerçekleşen devasa etkinlikler, eşsiz deneyimler ve göz kamaştıran gece hayatıyla unutulmaz anlar yaşayacaksınız. Çöl safarileriyle araştırılması gereken benzersiz bir doğal güzellikle karşılaşacak, tarihi ve kültürel miraslarını keşfedeceksiniz. Dünya standartlarında restoranları, plajları ve su sporlarıyla tatilinizi renklendirecek olan Dubai, size her açıdan büyüleyici bir deneyim sunuyor.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İstanbul – Dubai

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Türk Havayolları - Anadolu Jet kontuarı önünde 19:30’da buluşma. Bilet, bagaj ve biniş işlemlerinin ardından Anadolu Jet Havayolları TK7774 SAWSHJ 21:10'da Sharjah havalimanına hareket ediyoruz.Konaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2.
Gün
Dubai

Dubai yerel saati 02:35*’de Sharjah Havalimanı'na varış. Bagaj işlemlerimizin ardından alanda bizleri bekleyen aracımız ve rehberimiz ile buluşma ve ardından Dubai’ye hareket, vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Dubai ikonları ve şehir turumuza başlıyoruz. Turumuza öncelikle Birleşik Arap Emirliğinin Dubai Seyh ‘i Sheikh Mohammed Bin Rashid Al Maktoom’un kışlık sarayını görerek başlayacağız. Bu sırada bizlere eşlik edecek olan tavus kuşları ile fotoğraf çekebilirsiniz. Sonrasında Dubai’nin en işlek yolu, adını Emirliğin kurucusundan almış, Sheikh Zaeed Caddesinde yapacağımız yolculuğumuz ile Dubai’nin dünyaya ün salmış tüm gökdelenlerini, Alışveriş merkezlerini yol üzerinde panoramik olarak görme şansı elde edeceğiz. Ardından 2018 yılında Denize dolgu yapılarak açılmış olan Blue Waters adası (Ceasers Palace Hotel, Dubai Eye panoramik olarak gezilecektir.) panoramik olarak görülecek ve sonrasında Marina’da vereceğimiz fotoğraf molasıyla, Dubai’nin 3. Büyük ve tamamlanmış olan ilk Palmiye adasını resimleme şansı elde edeceğiz. Ardından Dubai’nin en yoğun ve en zengin caddesi olarak bilinen Jumeirah Beach yolunda Dubai’nin simgesi olarak bilinen dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj Al Arab hoteli panoramik olarak göreceğiz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Dubai’nin eski şehri olarak adlandırılan Deira bölgesine hareket edecek ve turumuzun son durağı olan Altın çarşısını gezeceğiz. Turumuzun sonrasında otelimize hareket. Akşam dileyen misafirlerimiz için yemekli Dhow Cruise Dubai tekne turu(80 USD). Açık büfe eşliğinde akşam yemeği ve tekne gezisi yapacağımız bu turumuzda keyifli zamanlar dileriz. Geceleme otelimizde.

Dubai İkonları ve Şehir Turu Fiyatlara Dahildir! | Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu Kişi Başı : 80 USDKonaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3.
Gün
Dubai

Sabah kahvaltımızın ardından tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra Jumeirah Beach Road ve Palm Point-E Turu (60 USD). Muhteşem kumu, masmavi rengiyle Dubai’nin en ünlü plajlarından biri olan JBRda dilerseniz güneşlenebilir, Palmiye ağaçları altında içeceklerinizi yudumlayabilir ya da anlarınızı ölümsüzleştirmek için fotoğraflar çekebilirsiniz. Turumuzun ardından Palm Adasının en ucunda bulunan Palm Point-E doğru hareket. Point-E bölgesinde Palm adasında yüzme ve fotoğraf için serbest zamanın ardından otelimize dönüş. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra Akşam Yemekli Çöl Safari Turu (85 USD). Otelimizden Lüks 4x4 araçlar ile alınarak başlayacak olan turumuzda, kum tepeleri üzerinde giden aracınız ile keyifli anlar yaşayabilir, çölde güneşin batışını izleyebilirsiniz. Yapacağımız çöl safarinin ardından akşam yemeği eşliğinde birçok sahne gösterileri izleyeceğimiz mekâna geçiyoruz. Turumuzun ardından otelimize transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra JBR ve Palm Point-E Turu Kişi Başı : 60 USD

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu Kişi Başı 85 USD!Konaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4.
Gün
Dubai

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile Ekstra Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu (70 USD). Turumuza 150 metre boyu, 100 metre genişliğiyle Dünya’nın en büyük çerçevesi olarak bilinen Dubai Frame binasını dışarıdan fotoğraf çekmek için ziyaret ediyoruz. 2 farklı açıdan Modern Dubai ve Eski Dubai’yi çerçeveleyen bu ikonik tasarımı gördükten sonra, 250 milyon bitki ve 50 milyon çiçeği bünyesinde bulunduran Dünya’nın en büyük çiçek bahçesini ziyaret ediyoruz. Harika fotoğraflar çekebilmeniz için serbest zaman. Ardından birçok elektronik ürün ve hediyelik eşyaları alabileceğiniz Dragon Mart alışveriş merkezine geçiyoruz. Belirtilen saate kadar serbest zaman. Dilerseniz vergisiz elektronik eşyalar alabilir, ünlü markaların outletlerini gezebilirsiniz. Belirlenen saatte transfer ve geceleme otelimizde.

Ekstra Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu Kişi Başı 70 USD!Konaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5.
Gün
Dubai

Sabah kahvaltısının ardından dileyen misafirlerimiz ile Ekstra düzenlenecek Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World turuna katılabilirler. (100 USD) Turumuza dünyanın en büyük 4.camisi olan Beyaz mermerler ile döşenmiş Şeyh Zaid Camii’ si ile başlıyoruz. Cami ziyaretimizin ardından, Abu Dhabi panoramik şehir turu muzla devam ediyoruz. Ethiad kuleleri, dünyanın en pahalı oteli Emirates Palace, eski çöl yaşantısının anlatıldığı Heritage Village müzesi görülecek yerler arasında. Daha sonra öğle yemeğimizi alacağımız yere geçiyoruz. Yemeğimizin ardından dünyaca ünlü Ferrari World bölgesinde fotoğraf molası vermemizin ardından Dubai’ye geri dönüyoruz. Dileyen Misafirlerimiz ile Ekstra Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu (55 USD) gerçekleşecektir (Burj Khalifa Giriş Ücreti Dahil Değildir). Bu turumuz da ilk gezimiz Madinat Jumeirah olacaktır. 400 dönüm üzerine kurulmuş bu tatil köyü; 2 km uzunluğundaki kumsal boyunca, içerisinde 5 yıldızlı hoteller, 29 adet yazlık villa, 40 restoran ve büyük bir çarşı bulundurmaktadır. Venedik şehrini çağrıştıran bu geleneksel çarşı bölgenin eski mimari özellikleri taşıdığı ve belki de hediyelik eşya konusunda çok çeşit sunduğu için hoşunuza gidecektir. İkinci durağımız Dünya’nın en büyük mimarisi olan Burj Khalifa. 828 metre uzunluğuyla dünyanın en yüksek binası unvanına sahip Burj Khalifa (Burç Halife), adını Halife bin Zayid' den almış ve 160'dan fazla kata sahiptir. Turumuz da sonraki durağımız ise dünyanın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olarak bilinen 1200 dükkân kapasiteli Dubai Mall ziyaretimiz olacak. Burada her türlü elektronik mağazası, hediyelik nispeten ekonomik eşyalar ve işlenmiş kaliteli hurma gibi yerel ürünleri satın alabilirsiniz Dubai Mall gezimiz sırasında dilediğiniz an Fountain su, ses ve ışık gösterisine katılabilirsiniz.

Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World Turu Kişi Başı 100 USD!

Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu Kişi Başı 55 USD!Konaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
6.
Gün
Dubai - İstanbul

Havalimanına Varışımızın ardından Türk Hava Yolları – Anadolu Jet tarifeli seferi TK7775 sefer sayılı uçuş ile Pazar gününü Pazartesi gününe bağlayan gece İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 05:00'de hareket. Pazartesi Sabahı Türkiye saati ile 09:00’da Sabiha Gökçen havalimanına varışımızın ardından turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Full Paket : 450 USD Yerine 400 USD (Sadece ofislerimizden alınması durumunda geçerlidir.)

Akşam Yemekli Dhow Cruise Turu Kişi Başı : 80 USD

Ekstra JBR ve Palm Point-E Turu Kişi Başı : 60 USD

Akşam Yemekli Çöl Safari Turu Kişi Başı 85 USD!

Ekstra Dubai Enleri Dubai Frame & Miracle Garden & Dragon Mart Turu Kişi Başı 70 USD!

Öğle Yemekli Abu Dhabi & Sheikh Zayed Camii & Yas Adası & Ferrari World Turu Kişi Başı 100 USD!

Madinat Jumeirah, Souk Madinat, Burj Khalifa, Dubai Mall Alışveriş Merkezi ve Fountain Show Turu Kişi Başı 55 USD!Konaklama: 3, 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
DAHİL OLANLAR:
• Türk Hava Havayolları – Anadolu Jet ile İstanbul SAW – Sharjah – İstanbul SAW parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar,
• Havalimanı vergileri,
• Seçilen Otel kategorisinde 3 Gece Oda kahvaltı konaklama
• İlk gün Dubai İkonları ve Şehir Turu
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Türkçe rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
• Otelde alınan ekstralar
• Tüm kişisel harcamalar
• Yurtdışı çıkış harcı – 150 TL
• Gerekliyse PCR test ücreti
• Seyahat Sağlık Sigortası (Covid-19 kapsamlı)
• Tourism Dirham / Otel Vergisi Otel kategorisine göre belirlenen bu vergi konaklayan misafir tarafından otel resepsiyonuna direkt olarak ödenecektir)(2 ve 3 yıldızlı oteller için gecelik 10 AED (yaklaşık 3 Eur), 4 yıldızlı oteller için gecelik 15 AED (yaklaşık 4 Euro), 5 yıldızlı oteller için gecelik 20 AED (yaklaşık 5 EUR)'dir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W029
LOKASYON:
Dubai (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın