ECO İspanya Turu ECO İspanya Turu
 ERKEN REZERVASYON

  • Eco Erken Rezervasyon Fırsatı
  • 7 Gece 8 Gün
  • Pegasus Havayolları ile
  • Sınırlı Sayıda Yerler
Keşfetmeye hazır mısınız? İspanya'nın büyüleyici güzelliklerini keşfetmek için şimdi rezervasyon yapın! Unutulmaz bir maceraya adım atın

Büyük İspanya Turu: İspanya'nın Derinliklerine Yolculuk

İspanya'nın muhteşem güzellikleri ve zengin kültürüyle tanışmaya hazır mısınız? Büyük İspanya Turu'yla unutulmaz bir maceraya atılmaya hazır olun!

Ortaçağ'dan kalma tarihi kalelerin ihtişamını, şehirlerin tarihi dokusunu ve doğanın büyüleyici güzelliklerini keşfedin. Barcelona'nın canlı sokaklarında dolaşın, Madrid'in sanat dolu müzelerini ziyaret edin ve Sevilla'nın gizemli sokaklarında kaybolun.

Turumuz, konforlu otel konaklamaları ve uzman rehber eşliğinde gerçekleşen turistik gezilerle doludur. Eşsiz deneyimler yaşayacak, lezzetli yerel yemekleri tadacak ve unutulmaz anılarla dolu bir tatil geçireceksiniz.

Şimdi rezervasyon yapın ve İspanya'nın büyüleyici dünyasını keşfetmeye başlayın!

Hayalinizdeki İspanya Tatili için Şimdi Rezervasyon Yapın! 

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL – MADRİD

Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde buluşuyoruz, uçuşumuzdan üç saat önce. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerimizi tamamladıktan sonra Pegasus Hava Yolları'nın tarifeli seferi ile Madrid'e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen özel otobüsümüze geçiyoruz ve panoramik şehir turuyla Madrid'i keşfetmeye başlıyoruz.

Turumuz, Plaza Mayor adı verilen büyük meydanda başlıyor. Bu meydan, 136 binayla ve 437 balkonla ünlüdür. Geçmişte, bu balkonlardan boğa güreşleri ve engizisyonun infazları izlenmiştir. Şehrin kalbi Puerta Del Sol, Kraliyet Sarayı’nın halka sesleniş yeri Plaza De Orient, şehrin zenginliğini yansıtan Alcala Kapısı, galerili caddeleriyle tanınan Gran Via, Plaza Colon, Cibeles Meydanı ve Çeşmesi, Cervantes Anıtı gibi önemli noktaları ziyaret edeceğiz.

Tur sonunda Madrid'deki otelimize transfer edileceğiz ve serbest zamanımız başlayacak. Konaklama otelimizde olacak.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
2.
Gün
MADRİD – (TOLEDO)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından serbest zamanımızı değerlendiriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Toledo turu için hareket ediyoruz.

Toledo, gerçek bir açık hava müzesi ve İspanya’nın eski başkenti olarak UNESCO Dünya Mirası listesinin en önemli kentlerinden biridir. Ülkenin en heybetli katedraline ev sahipliği yapmasıyla ve dünyaca ünlü ressamların eserlerine ev sahipliği yaparak dünyanın sayılı müzeleriyle yarışır hale gelmiştir. El Greco’nun kenti olarak bilinen Toledo, 16. yüzyıldan günümüze değişmeden gelmeyi başarmıştır. Roma, Vizigot, Arap, Gotik, Rönesans mimarisinin izlerini taşıyan yapılar, dar sokaklar, El Greco’nun tabloları, tipik pastaneler, Damascino mağazaları ve ünlü katedrali ile turistik bir mekandır.

Toledo’daki bir başka gelenek Arapların kenti fethettikleri zamandan kalma badem ezmesi imalatıdır. Bu eşsiz tatlıyı tatmadan Toledo ziyareti tamamlanmış sayılmaz. Yahudi mahallesinde yapacağımız yürüyüşün ardından Madrid’deki otelimize transfer olacak ve serbest zamanımız başlayacak. Konaklama otelimizde gerçekleşecek.

Tur ücreti: 55 EuroKonaklama: 3 & 4 Yıldız
3.
Gün
MADRİD – (CORDOBA) – SEVİLLA – (FLAMENKO GECESİ)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Sevilla’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Cordoba Şehri ve Cordoba Cami turuna (45 Euro) katılmak için hareket ediyoruz. Bu turumuzda, Endülüs İslam medeniyetinin ilk başladığı şehri keşfedecek ve Musevi Mahallesi ve Plaza Mayor’u ziyaret edeceğiz. Ardından, günümüzün katedrali geçmişin ana camii olan yapıyı gezerek, geçmişin izlerine tanık olacağız. Turumuzun ardından Sevilla`ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.
Varışımızın ardından, Guadalquivir Nehri’nin kıyısında kurulmuş bu şehirde İspanya Meydanı, Carmen’in geçtiği tütün fabrikası, Altın Kule, ve Yahudi Mahallesi’ni panoramik olarak gezeceğiz. Sevilla Katedrali’nin önünde vereceğimiz serbest zaman ile şehir turumuzu tamamlayacağız. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Flamenko Gecesi turuna (55 Euro) katılmak için hareket edeceğiz. Turun sonunda Sevilla’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: 3 & 4 Yıldız
4.
Gün
SEVİLLA – (RONDA) – GRANADA – (ALHAMBRA) – (SACRAMONTE GECE)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Granada’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ronda turuna (40 Euro) katılmak için hareket ediyoruz. Bu turumuzda, İspanya'nın en ilginç yerleşimi olarak kabul edilen ve bozulmamış tarihi yapısıyla ünlü olan Ronda'yı gezeceğiz. İlk boğa güreşlerinin başlatıldığı Ronda'da Tarihi Roma Köprüsü ve İspanya'nın en eski arenası ve müzesi de ziyaret edilecek yerler arasındadır.
Turumuzun sonrasında Granada’ya devam ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik Granada şehir turunda Bib Lambra Meydanı, Kristof Kolomb Anıtı, Belediye Sarayı ve Katedral (dışarıdan) gibi önemli noktaları göreceğiz. Tur bitiminde, arzu eden misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenlediği Alhambra Sarayı turuna (harem hariç) (65 Euro) katılmak üzere hareket ediyoruz. [Sarayın müsaitliğine bağlı olarak Alhambra Sarayı turu gerçekleştirilir]. Alhambra, Duvarlarında kırmızı tuğla, damında kırmızı kiremit kullanıldığı için adına da Alhambra yani "Kırmızı" denmiştir. İslam mimarisinin ulaşabileceği yüksek noktalardan biri olarak bugünlere ulaşmış bir şahit olan Alhambra Sarayı'nı ziyaret edeceğiz.
Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz için rehberimizin ekstra olarak düzenlediği Sacramonte Gece turuna (45 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Granada‘da yaşayan çingenelerin farklı Flamenco yorumunu yaşadıkları taş evlerde izleme imkanı bulacaksınız. Tur sonunda Granada’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: 3 & 4 Yıldız
5.
Gün
GRANADA – VALENCIA

Otelde alacağımız kahvaltının ardından Valencia şehir turu için hareket ediyoruz. İspanya’nın en büyük üçüncü şehri olma ünvanının yanı sıra en büyük limana da sahip şehrin ilk ismi, Latincede güç ve kuvvet anlamına gelmektedir. Valencia’da; panoramik olarak yapılacak şehir turunda Sanat ve Bilim Müzesi, Gotik Katedral, Arena, Belediye Sarayı, Tarihi Pazar ve Eski İpek Borsası gibi önemli noktaları göreceğiz. Turun sonunda Valencia’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: 3 & 4 Yıldız
6.
Gün
VALENCIA – BARCELONA – (BARCELONA GECE & GOTİK MAHALLE)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından misafirlerimiz ile Barcelona’ya hareket. Katalonya Özerk Topluluğu’nun başkenti, ünlü Mimar Antoni Gaudi’nin muhteşem eserlerinin bulunduğu İspanya'nın ikinci büyük şehri Barselona, sahip olduğu eserlerden ötürü nüfusunun dört katı kadar turisti kendine çekmektedir. Panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuzda, “Bitmeyen Kilise” olarak da bilinen La Sagrada Familia, İspanya ve Catalunya Meydanı, Gaudi'nin Evleri (Casa Batllo ve Casa Mila), La Rambla Caddesi ve Port Olimpic görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrası otelinize transfer. Akşam, arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Barcelona Gece & Gotik Mahalle (30 Euro) turu için hareket. Bu turumuzda Avrupa’nın uyumayan şehri olarak bilenen Barcelona’nın ışıklandırılmış halini görme fırsatı bulacağız. Sonrasında ise daha önce gitmediğimiz Gotik Mahalle’ye yola çıkıyoruz. Bu mahallede Barcelona Katedrali, Augustus tapınağı ve bölgenin en ünlü sokağı olan Carrer del Bisbe’yi ziyaret ettikten sonra akşam yemeği için La Ramblas Caddesi’nde serbest zaman veriyoruz. Tur bitiminde Barcelona’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: 3 & 4 Yıldız
7.
Gün
BARCELONA – (GIRONA & FIGUERAS)

Otelde alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Girona & Figueras (65 Euro) turu için hareket. Turumuza, Onyar Nehri’nin kıyısında kurulmuş ve ilk bakışta Floransa’yı anımsatmakta olan, yörenin en zengin şehri olan Girona ile başlıyoruz. Daracık sokakları ve katedrali ile görülmeye değer şirin bir Orta Çağ şehri olan Girona ayrıca parfüm filminin sinema çekimlerinin yapıldığı şehirdir. Panoramik olarak yapılacak turumuzda; Aslan heykeli, Katedral Meydanı, Mezuzalı evler, Yahudi Mahallesi, Rambla ve ünlü mağazaları göreceğiz. Serbest zaman sonrası Pirene dağlarının manzarası eşliğinde Figueras Kenti’ne doğru yola çıkıyoruz. Kasaba öyle etkileyici bir atmosfere sahiptir ki bütün dünyanın hayranlık duyduğu sınır tanımaz ressam Salvador Dali’ye hayatı boyunca ilham kaynağı olmuştur. Burada Ünlü sürrealist ressam “Salvador Dali’nin” kendi elleri ile dekore ettiği müze evi gezeceğiz. Her bir eserinin değeri milyonlarca dolarla ifade edilen bu müzede, ölümsüz aşkı Gala’yı resmettiği, zihinleri zorlayan eserlerinin bulunduğu müzeyi ziyaretimiz sonrasında Barcelona’daki otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: 3 & 4 Yıldız
8.
Gün
BARCELONA – İSTANBUL

Oteldeki keyifli kahvaltının ardından odaların boşaltılması için rehberimizin belirteceği saatte toplanma yapılacak ve havalimanına transfer işlemleri başlayacak. Bagaj, bilet ve gümrük işlemlerinin ardından İstanbul'a doğru unutulmaz anılarla dolu yolculuğumuz sona erecek. Siz değerli misafirlerimizi burada uğurlamak üzere rehberimiz ve tur ekibimizle vedalaşacağız. Turumuzun sonunda, katılımınız ve keyifli zamanınız için teşekkür eder, bir sonraki seyahatlerinizde görüşmek dileğiyle hoşça kalın!
Konaklama: 3 & 4 Yıldız

EK BİLGİLER

Avantajlı Ekstra Tur Paketi İçeriği:
Toplam Paket Ücreti: (Normalde 355 Euro yerine 320 Euro)

Toledo Turu: 55 Euro

Alhambra Sarayı Turu (Harem hariç): 65 Euro

Flamenko Gecesi: 55 Euro

Barcelona Gece & Gotik Mahalle Turu: 30 Euro

Girona & Figueras Turu: 65 Euro

Cordoba Şehri ve Cordoba Cami Turu: 45 Euro

Ronda Turu: 40 Euro


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#766
LOKASYON:
Avrupa
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
• Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır.Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
• Rezervasyon esnasında misafirlerimizin pasaport no, doğum tarihi ve pasaportun alınış/son kullanma tarihi bilgilerinin alınması gerekmektedir.
• Tura katılan kişilerin seyahat sırasında yanlarında Seyahat Sigortalarını bulundurmaları gerekmektedir.
• Yurtdışı Çıkış Harcının, seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödenmesi ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.
• Acente, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
• Ekstra turların günleri; içeriğe bağlı kalmak kaydı ile katılımcı sayısına (Mimimum 20 kişi), müze ve ören yerinin kapalı olma durumuna, uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklere göre rehber tarafından değiştirilebilir.
• Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Panoramik şehir turları; müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
• Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz, rehber tarafından belirlenen mola yerinde bekleme yapacaklardır. (Benzin istasyonu, Dinlenme tesisleri, Market Vb.)
• 3 kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. Yatak standart yataktan küçüktür.
• 2 yetişkin + 1 çocuk olan rezervasyonlarda çocuk için ayrı yatak bulunmayabilir. Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir.
• Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısından farklıdır. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı (Çay/kahve, kuruvasan ve marmelat) olarak ayrı salonda verilebilir.
• Otellere giriş saatleri uluslar arası kurallarca belirlenmiş olup, giriş saat 14:00 - 15:00 arasındadır. Çıkış saatleri 10:00 - 12:00 arasındadır.
• Bazı programlarımız birkaç alternatifli oteller bazında satışa sunulmaktadır. Birden fazla otel seçeneği olan programlarımızın rehber ve transfer aracı aynı olabilir.
• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller, belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir.
• Promosyon ibaresi olan turlarımızda otellerimizin konumu ve verilen içeriği standart paketlerimize göre farklılık gösterebilir. Promosyon turlarımızda misafir tarafından iptal veya değişiklik yapılamaz.
• 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
• Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir.
• Uçak saatlerine bağlı olarak programda değişiklik olabilir.
• Bazı havayollarında yeme-içme ve online check-in hizmetleri ücrete tabi olabilir.
• Otobüslü turlarımızda, rezervasyon esnasında kesinlikle “Koltuk Numarası” garantisi verilmez. Otobüslü turlarımızda kullanılacak araç tipleri, katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
• T.C. Yeşil Pasaportu ile seyahat edecek misafirlerimizin pasaport alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri gereklidir.
• Yırtık, yıpranmış, ıslanmış ve/veya benzeri tahribat(lar)a uğramış pasaportlar nedeniyle ziyaret edilecek ülke sınır kapısında gümrük polisi ile sorun yaşanmaması adına; anılan pasaportların yenilenmesi ve T.C. vatandaşlarına vize uygulayan bir ülke ise ilgili vizenin yeni pasaportta olması gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Seyahat bitiş tarihi sonrası, pasaport geçerlilik süreleri ülkelere göre minimum 3 ay ile 1 yıl aralığında değişkenlik göstermektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Aksi durumda misafirlerimiz ülke pasaport polisleri tarafından ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir.
• Schengen bölgesine seyahat edecek herhangi bir pasaport tipine sahip misafirlerin eğer pasaportlarının alınış tarihi 10 yıldan eski ise; pasaportlarını yenilemeleri talep edilebilir. Aksi halde gidecekleri ülkeye kabul edilmeyebilirler ve/veya Türkiye'den havayolu firması tarafından uçuşları gerçekleştirilmeyebilir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
• Schengen Vizesi istenen destinasyonlara yapılan gezilere katılacak T.C. Vatandaşı misafirlerin mutlaka vize geçerliliğini, çok girişli olup olmadığını, kullanım süresinin bitişini kontrol etmesi gerekmektedir.
• T.C. vatandaşı olsa dahi, yurt dışı gezisine farklı bir ülkeden sahip olduğu pasaport ile çıkacak misafirlerimizin, seyahat edeceği ülke(ler)de vize uygulaması olup olmadığı hakkında, ilgili konsolosluğa başvurarak bilgi alması gerekmektedir.
• Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan tatilbakalim.com sorumlu değildir, sorumluluk misafire (yolcuya) aittir.
• Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamakta veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç ve katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir.
Not: Acente havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tâbidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburîdir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 20 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın8 Gün
Avrupa
766

449

en düşük kişi başı

  %25 İndirim

DAHİL OLANLAR:
Pegasus Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul (SAW) – Madrid (MAD) gidiş, Barcelona (BCN) - İstanbul (SAW) dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri
3*&4* şehir dışı otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklama
Alan-otel-alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Madrid Panoramik Şehir Turu
Sevilla Panoramik Şehir Turu
Granada Panoramik Şehir Turu
Valencia Panoramik Şehir Turu
Barcelona Panoramik Şehir Turu
Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
TURSAB mesleki sorumluluk sigortası
HARİÇ OLANLAR:
Seyahat sağlık sigortası 20 Euro
Eco Erken Rezervasyon İptal Sigortası 30 Euro
Müze ve ören yerleri giriş ücretleri (Dahil olan servislerdeki turlar panoramik olarak gezilmektedir. Giriş ücretleri dahil değildir)
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Ekstra turlar
Şoför tipleri 5 Euro/ kişi başı (isteğe bağlı)
Turist şehir vergileri