NEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECENEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECENEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECENEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECENEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECENEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE
 SON YERLER!

NEW YORK & MİAMİ & ORLANDO TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE


  • 7 Gece 8 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
New York, kültür ve ticaretin merkezi; Orlando, eğlence parklarıyla ünlü; Miami ise plajları ve eğlence hayatıyla tanınan ABD şehirleridir. Her biri benzersiz deneyimler sunar.

New York, Orlando ve Miami, Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler turistik şehirlerdir. Her biri farklı cazibe ve özelliklere sahiptir.

New York, ABD'nin doğu kıyısında bulunan ve "Büyük Elma" olarak da bilinen şehirdir. Dünya ticaretinin merkezi olan Wall Street, kültürel etkinliklerle ünlü Broadway, özgünlüğü ve çeşitliliği ile meşhur Times Meydanı gibi simgeleri barındırır. Ayrıca Central Park, Empire State Binası ve özgünlüğüyle tanınan sokaklarıyla da dikkat çeker.

Orlando, Florida eyaletinde yer alır ve özellikle eğlence parklarıyla ünlüdür. Walt Disney World Resort, Universal Studios, SeaWorld gibi büyük eğlence kompleksleriyle ziyaretçilerine eğlenceli bir tatil imkanı sunar.

Miami, Florida'nın güney ucunda tropikal bir iklimde bulunan bir sahil şehridir. Güneş, kum ve plajlarının yanı sıra sanat, kültür ve eğlence hayatıyla ünlüdür. Art Deco mimarisiyle ünlü South Beach, Little Havana'nın Küba etkileri, Wynwood Sanat Bölgesi gibi çeşitli bölgeleri vardır.

Her şehir kendi benzersiz cazibesine sahiptir ve ziyaretçilere farklı deneyimler sunar. New York'un kültürel zenginliği, Orlando'nun eğlence parkları ve Miami'nin plajları ve eğlence hayatı, her biri farklı seyahat deneyimleri sunar.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL- MİAMİ (13 Nisan)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 23:00’te buluşma. (Uçuş Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gecedir.) Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Havayollarının TK157 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:10’te Miami’ye hareket. Yerel saat ile 06:00’da Miami’ye varış. Varışımıza istinaden Atlantik Okyanusu’na bulunan kıyısı ile her yıl çok fazla sayıda turiste ev sahipliği yapan Miami şehir turumuz için havalimanından hareket ediyoruz. Bu tur esnasında Coconut Grove, şu anda da belediye binası olarak kullanılan eski Pan Amerikan havayollarının deniz uçağı terminalini gördükten sonra Marina da fotoğraf molası vereceğiz. Bir birinden güzel evlerden oluşan Coral Gables, eskiden Mercan madeni olan ve şu an halka açık havuza dönüştürülen meşhur Mercan havuzu, Tarihi Biltmore oteli, Bay Side, Miami Beach, Lincoln road, önünde fotoğraf çekeceğimiz Miami Beach'in sembollerinden biri olan Versace'nin malikanesi, zenginlerin mahallesi, Kübalı göçmenlerin oturduğu büyük bir mahalle olan Little Havana, şehrin eski harabe bölgelerinden olan ve şu an tüm dünyadan ünlü sokak boyama sanatçılarıyla beraber dev bir projeyle devasa sanat eserine çevrilen Wynwood bölgesi göreceğimiz yerler arasında. Tur sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra dinlenmek için serbest zaman. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2.
Gün
MİAMİ (14 Nisan)

Sabah kahvaltısının ardından alışveriş yapmak, dinlenmek, denize girmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Key West turuna veya Yıldızlar Adası & Everglades turuna katılabilirler. ABD’nin doğu kıyısındaki en güney kasabası olan Key West’e yapacağımız tam günlük turda özel aracımızla sabah erken Miami’den ayrılacağız. Sol tarafımızda Atlantik okyanusu, sağ tarafımızda Meksika körfezi manzaraları eşliğinde yapacağımız keyifli yolculuğumuz esnasında Florida Keys olarak adlandırılan irili ufaklı birçok adacıktan geçecek bunları birbirine bağlayan kilometrelerce uzunluktaki köprülerden okyanusun muhteşem rengini fotoğraflama şansına sahip olacaksınız. Key West’e varışımızda burayı tanıtan kısa bir panoramik şehir turu yapacağız. Bu turumuz esnasında Southernmost point, ünlü yazar Ernest Hemingway’in evi, eski başkanlardan Harry S. Truman’ın kışlık evi, Key West marinası üzerinde birçok bar ve restoranın bulunduğu Duval caddesi göreceğimiz yerler arasında. Akşam gün batımını seyretmek üzere Isla Morada'ya yola çıkıyoruz. Meşaleler ve canlı müzik eşliğinde gün batımını seyrediyoruz. VEYA Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında, Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası tekne ile Miami Şehrinin en elit kısmında yer alan yıldızlar adasına gidiyoruz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan ,Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün evi bu adada yer alıyor. Turumuz sonrası otele transfer. Geceleme otelimizde.

KEY WEST TURU: Kişi Başı 150 USD

YILDIZLAR ADASI & EVERGLADES TURU: Kişi Başı 120 USDKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3.
Gün
MİAMİ – ORLANDO (15 Nisan)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıp Orlando’ya doğru yola çıkacağız. Orlando'ya varış sonrası otelimize transfer. Odaların dağılımından sonra serbest vakit. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Premium Outlets & Disney Springs Gece turuna katılabilirler. İlk önce gideceğimiz alışveriş merkezinde bölgenin en ucuz alışveriş imkanını bulacaksınız. Daha sonra gideceğimiz Disney Downtown, içinde bir sürü bar ve restoranın bulunduğu bu eğlence ve zevk diyarında senenin 365 günü eğlenceleri düzenlenmektedir. Orlando’da gece hayatına meraklı olanlar ve eğlenmek isteyenler için ideal bir yer. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

PREMIUM OUTLETS & DISNEY SPRINGS GECE TURU: Kişi Başı 90 USDKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4.
Gün
ORLANDO (16 Nisan)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Universal Studios & Sea World turuna katılabilirler. Universal Park’ta Amerikan rüyasının oluşmasında etkili olan filmlerin nasıl çekildiğini ve kahramanlarını yakından görme imkânı bulacaksınız. Dünyaca ünlü yönetmen Steven Spielberg’in yaratıcı danışmanlığını yaptığı Universal Studios’un neden dünyanın 1 numaralı stüdyosu ve eğlence parkı olduğunu çok daha iyi anlayacaksınız. Fakat bu park sadece bir eğlence değil dünya sinema tarihinin ve teknolojisinin yüzyıla varan deneyiminin de bir ürünüdür. 40’ın üzerinde şov, film seti ve eğlence sizleri kendi içine çekip eğlendirmekle kalmayıp, nefeslerinizi keserek filmlerin içinde hissi yaşatacaktır. Buradaki turumuz sonrası dünyanın en büyük su parklarından biri olan Sea World’e gidiyoruz. Burada çeşitli hayvanlar ile yapılan şovları ve gösterileri izleyebilir, yunuslar ile yüzmenin keyfine varabilir, kendinizi binlerce değişik rengin ve tropikal balıkların ortasında bulmanın zevkini yaşayabilir, ayrıca Roller Coaster ve simülatörlere binebilirsiniz. Tur bitimi otele hareket. Geceleme otelimizde.

UNİVERSAL STUDİOS & SEA WORLD TURU: Kişi Başı 360 USDKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5.
Gün
ORLANDO – NEW YORK (17 Nisan)

Sabah kahvaltısının ardından Orlando Havalimanına transfer. Check-in ve uçuş işlemlerinden sonra Yerel Havayolları ile New York’a hareket ediyoruz. Varışımıza istinaden otelimize transfer olmadan önce Manhattan Bölgesini tanıtan panoramik bir tur yapacağız. Bu tur esnasında Manhattan, Birleşmiş Milletler Binası, Madison Square, Central Park, Rockfeller Center, Dünya Ticaret Merkezi, Times Meydanı göreceğimiz yerlerden bazıları. Tur sonrası otelimize geçiş ve odaların dağılımından sonra serbest zaman. Geceleme otelimizde.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
6.
Gün
NEW YORK (18 Nisan)

Tam gün serbest zaman. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği New York Simgeleri turuna katılabilirler. Metro ile yapacağımız bu tur sırasında ilk önce dünyanın en yüksek binalarından biri olan Empire State Building binasına çıkmak için bu muhteşem yapıya geleceğiz. Yüksek hızlı asansörleri ile binanın 320 metre yüksekliğinde bulunan 86.kattaki ısıtma ve soğutma sistemine sahip terastan muhteşem bir New York manzarası seyredeceğiz. Daha sonra tekne ile Özgürlük Heykelinin bulunduğu Liberty Island’a gideceğiz. Burada Osmanlı’nın Süveyş kanalı projesi için yaptırdığı fakat hiç kullanmayıp geri gönderdiği, daha sonra Fransızlar tarafından değişiklik yapılarak Amerika Birleşik Devletleri’ne hediye edilen Özgürlük Heykelinin ve Manhattan’ın en güzel fotoğraflarını çekecek, New York’un ve New Jersey Eyaletlerinin bir arada seyrine doyamayacaksınız. Daha sonra Tekne ile New York’a dönüp ve Brooklyn Köprüsünde yürüyüş. Brooklyn Köprüsündeki yürüyüşün ardından metro ile Central Park’a geçiş. Central Park’ta da yürüyüş yaptıktan sonra dinlenmek için bir kafeye oturuyoruz. Dinlenmeden sonra yürüyüşümüze devam ediyoruz. Sırasıyla Rockefeller Center, Times Square, Grand Central Station ve Bryant Park’ı ziyaret ettikten sonra otele dönüş. Geceleme otelimizde.

Not: Empire State binası New York’a geliş akşamı gün batımı ve akşam saati yapılabilir.

NEW YORK SİMGELERİ TURU: Kişi Başı 180 USDKonaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
7.
Gün
NEW YORK (19 Nisan)

Sabah kahvaltıdan sonra odaları boşaltıyoruz ve uçak saatine kadar serbest vaktimiz olacak. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia & Mall turuna katılabilirsiniz. Bu turumuzda Pennsylvania Eyaletinin en önemli şehri Philadelphia şehrini ziyaret ediyoruz. Amerika Birleşik Devletleri'nin bağımsızlık bildirgesinin imzalanıp ABD Anayasasının yürürlüğe sokulduğu bağımsızlık binası ziyaret ediyoruz. Tur sırasında ayrıca Benjamin Franklin köprüsü, Özgürlük çanı, Benjamin Franklin’in mezarı, Philadelphia'nın en güzel binası olan belediye binası, Güzel sanatlar akademisi, Kütüphane, Rodin Müzesi, Tarihi eyalet hapishanesi, Rocky filmine sahne olan merdivenleriyle meşhur Philadelphia sanat müzesi ve Delaware nehri görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası serbest zamanda çok ilginizi çekeceğini düşündüğümüz içinde 100'den fazla restoran ve şarküteri bulunan tarihi Reading Terminal Markette vakit geçirip Meşhur Phili's Cheesesteak'lerin tadına bakabilirsiniz. Tur sonrası otelimize transfer.Geceleme Otelimizde.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
8.
Gün
NEW YORK – İSTANBUL (20-21 Nisan)

Tüm gün serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transfer. Bagaj ve check in işlemlerimizin ardından saat 19:30’da Türk Havayollarının TK2 nolu seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 12:20’de (Uçuşun varış günü 1 takvim günü sonrasıdır.) İstanbul Yeni havalimanına varış ve turumuzun sonu .Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.Konaklama: 3 & 4 Yıldızlı Otellerde Konaklama
DAHİL OLANLAR:
⦁ Türk Havayolları ile IST-MIA/JFK-IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
⦁ Yerel Amerikan havayolu ile Orlando-New York iç hat ekonomi sınıfı uçak biletleri
⦁ Uçak içi ücretsiz ikramlar
⦁ Havalimanı vergisi
⦁ Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
⦁ Panoramik Miami Şehir Turu
⦁ Panoramik New York Şehir Turu
⦁ Miami’de 3* otelde 2 gece Oda&Kahvaltı Konaklama
⦁ Orlando’da 3* otelde 2 gece Oda&Kahvaltı Konaklama
⦁ New York’ta 4* otelde 3 gece Oda Bazlı Konaklama
⦁ Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
⦁ Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
⦁ Seyahat sağlık sigortası
⦁ Vize Ücreti
⦁ Kişisel harcamalar
⦁ Extra Turlar
⦁ Amerika iç hat bagaj ücretleri. (Kişi başı 1. bagaj için 35 Usd, 2. bagaj için 45 Usd

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W078
LOKASYON:
Miami (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın