RÜYA ADA BALİ & UBUD TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE (KURBAN BAYRAMI)RÜYA ADA BALİ & UBUD TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE (KURBAN BAYRAMI)RÜYA ADA BALİ & UBUD TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE (KURBAN BAYRAMI)
 KESİN ÇIKIŞLI

RÜYA ADA BALİ & UBUD TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE 7 GECE (KURBAN...


  • 7 Gece 8 Gün
  • Oda Kahvaltı
  • 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
  • Türk Hava Yolları ile
  • Ekonomik Fiyatlar
  • Son Koltuklar!
Bali ve Ubud, Endonezya'nın turistik cennetlerindendir. Ubud, kültürel ve doğal güzellikleriyle öne çıkar. Tapınaklar, pirinç tarlaları ve sanat atölyeleri keyifli bir tatil sunar.

Bali ve Ubud, Endonezya'nın en popüler turistik bölgelerinden biridir. Bali, tropikal doğası, sahilleri, tapınakları ve kültürel zenginliğiyle ünlüdür. Ubud ise Bali'nin ortasında yer alan ve kültürel açıdan zengin bir merkezdir. İşte Bali ve Ubud turu hakkında genel bir bakış:

1. **Ulaşım**: Bali'ye uluslararası uçuşlarla ulaşılabilir. Bali'deki ana havalimanı Ngurah Rai Uluslararası Havalimanı'dır. Havalimanından Ubud'a taksi, özel transfer ya da otobüs gibi seçeneklerle ulaşım sağlanabilir.

2. **Ubud'da Konaklama**: Ubud'da birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Lüks tatil köyleri, butik oteller, villa kiralama seçenekleri ve bütçe dostu konaklama tesisleri bulunmaktadır.

3. **Kültürel Deneyimler**: Ubud, Bali'nin kültürel ve sanatsal merkezi olarak bilinir. Burada geleneksel danslar, müzikler ve el sanatlarıyla ilgili etkinlikler düzenlenmektedir. Ayrıca Ubud'da çeşitli tapınaklar ve tarihi alanlar bulunmaktadır.

4. **Doğal Güzellikler**: Bali ve Ubud'un çevresi, yeşil pirinç tarlaları, tropikal ormanlar, şelaleler ve nehirlerle doludur. Turistler genellikle Ubud'un etrafındaki doğal güzellikleri keşfetmek için trekking turları düzenlerler.

5. **Yemek Kültürü**: Bali mutfağı, baharatlarla zenginleştirilmiş, lezzetli ve çeşitlidir. Ubud'da geleneksel Endonezya yemeklerinin yanı sıra uluslararası mutfaklardan da lezzetler bulabilirsiniz. Ayrıca Ubud'da organik ve sağlıklı yiyecekler sunan restoranlar da popülerdir.

6. **Sanat ve El Sanatları**: Ubud, yerel el sanatları, resim, heykel ve el yapımı ürünler için ünlüdür. Bölgedeki galerileri ve sanat atölyelerini ziyaret ederek yerel sanatçıların eserlerini görebilir ve satın alabilirsiniz.

Bali ve Ubud, kültürel zenginlikleri, doğal güzellikleri ve benzersiz deneyimleriyle tatilcilere unutulmaz bir seyahat sunar. Ancak seyahat planlarınızı yaparken, yerel hükümetlerin seyahat kısıtlamalarını ve COVID-19 ile ilgili güncellemeleri göz önünde bulundurmanız önemlidir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1.
Gün
İSTANBUL-DENPASAR- UBUD (15-16 Haziran)

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali Türk Havayolları kontuarı önünde 23:00’te buluşma. (Uçuş Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan gecedir.) Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Türk Havayollarının TK66 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 01:55 Denpasar’a hareket. Yerel saat ile 19:30’da Denpasar’a varış. Varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Adanın Kültür Merkezi Ubud’ta bulunan otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Otelimizde.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
2.
Gün
UBUD (17 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu edenler rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kintamani Turuna katılabilirler Geceleme otelimizde.

Ekstra Kintamani - Volkan Turu: Kişi Başı 85 USD (Öğle Yemeği Dahil)

08:30’da otelimizden hareket ediyoruz. İyi ve Kötünün sonsuz mücadelesini konu alan geleneksel Barong Dans Performansını izlemek üzere Batubulan Köyüne gidiyoruz. Gösterinin ardından Celuk’a hareket ediyoruz. Gümüş ve Ahşabın hünerli zanaatkarların elinde nasıl sanat eserine dönüştüğüne tanıklık ediyor ve onlarla tanışıyoruz. Batur Yanardağının görkemli konisi ve uçsuz bucaksız krater gölü manzara eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye hareket ediyoruz. Penelokan Tepesinden ‘’Kutsal Su Tapınağı’’ olarak bilinen Tirta Empul Tapınağına inen Yerel restaurantta öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimizin ardından Etkileyici Vadi Manzarasına Sahio Gunung Kawi Kraliyet Anıtını ziyaret ediyoruz. Bali’nin en iyi pirinç teraslarından birisi olan Tegalalang’ı görüyoruz. Turumuzun ardından Otelimize transfer oluyoruz.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
3.
Gün
UBUD (18 Haziran)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin düzenleyeceği tam gün sürecek öğle yemekli extra Maymun Ormanı-Ubud Turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.

Ekstra Maymun Ormanı & Ubud Turu : Kişi Başı 85 USD (Öğle Yemeği Dahil)

Bali’nin Sanatsal Ubud manzarasında büyüleyici bir yolculuğa çıkıyoruz.Ubud’un kalbinde yer alan Gianyar Regency’deki Geleneksel Köy Singapadu’ya varış ve Bali’nin en komik sakinlerinden Maymunlar ile tanışıyoruz.Ubud Maymun Ormanında keyifli zaman geçiriyoruz.Ardından ise Dalem Agung Tapınağı,Saraswati Tapınaği, Ubud Pazarı,Goa Gajah-Kanto Lampo Şelalesini ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Otelimize Transfer.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
4.
Gün
UBUD -BALİ (19 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve Endonezya’nın incisi Bali’deki otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak gerçekleştireceği tam günlük Besakih Turuna katılabilirler.

Ekstra Bali Harikaları (Besakih) Turu: Kişi Başı 95 USD

Turumuzun ilk durağı sanatsallığı ve mimarisi ile ünlü olan Klungkung’daki adalet sarayı “Kerta Gosa” olacak. Sonrasında yeşil bir tepe ve altında pirinç terası olan Bukit Jambul’a gidiyoruz. Bu yaylada pirinç terası altında verimlitropikal ağaçlarla çevrili vadiyi seyredeceğiz. Ardından turumuzun en önemli noktalarından biri ve Bali’nin ana tapınağı olan Besakih’e hareket ediyoruz. Besakih, adanın en büyük dağı olan Gunung Agung'un volkanik eğimli, bin metreden fazla bir kısmında yer alan ve Bali'nin 23 ayrı fakat ilgili bireysel tapınaklarından oluşan en büyük tapınağı olma özelliğine sahiptir. Bunlardan en önemlisi, dağa kadar uzanan altı katlı bir tapınak olan Pura Penataran Agung'dur. Burada sis içeri girerse, bulutların içindeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Aksi takdirde manzara denize kadar uzanır ve ortaya kaçırılmaması gereken bir manzara çıkar. Sonrasında öğle yemeği için yerel bir restorana gidiyoruz. Öğle yemeği sonrası Luwak Coffee Field, Kehen Tapınağı ve Penglipuran Köyü ziyaretlerimizi de gerçekleştirdikten sonra otelimize transfer oluyoruz.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
5.
Gün
BALİ (20 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Uluwatu Tapınağı & Kecak Dans Turuna katılabilirler.

Ekstra Bali Harikaları (Besakih) Turu: Kişi Başı 80 USD

Kayalık uçurumların kenarındaki Uluwatu'nun ünlü tapınağı PuraLuhur, 11. Yüzyılda inşa edilmiştir ve büyüleyici sahil ortamıyla sizlere antik hayata bir bakış sunacaktır. Burada deniz seviyesinden 70 metre yukarıda Hint Okyanusunun manzarasını seyredebilir ve tapınakta yaşayan maymunlar ile arkadaş olabilirsiniz. Sonrasında gün batımı ile birlikte büyüleyici bir Kecak Ateş Dansı sizleri bekliyor olacak. Sonrasında otelimize dönüyoruz.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
6.
Gün
BALİ (21 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Nusa Penida Adası Turuna katılabilirler.

Ekstra Nusa Penida Adası Turu: Kişi Başı 95 USD

Bu turumuzda Bali’nin hemen karşısında bulunan Nusa Penida Adası’na gidiyoruz. İlk durağımız Nusa Penida Adası'nın güneybatı kıyısında bulunan tenha ve doğal bir plaj olan Kelingking Plajı oluyor. Bu muhteşem ve şaşırtıcı plajın simge yapısı büyük dalgaların üzerine çarptığı, bitkilerle kaplı kireçtaşı bir burundur. Ardından Broken Beach'e devam ediyoruz. Yerel adı Pasih Uug olarak da bilinen bu yer, seyahat fotoğrafçıları ve muhteşem panoramik manzaraların tadını çıkarmak isteyenler için harika bir mekandır. Ardından son durağımız olan Angel Billabong oluyor. Angel Billabong Plajı'nın bu turistik yeri Pasih Uug Plajı'nın bitişiğindedir. Geziniz boyunca dolambaçlı sokaklar ve doğal kırlar size eşlik edecek. Çok güzel bir doğa harikası olan Angel Billabong gezisi sonrası unutamayacağımız anılarımız ile beraber otelimize dönüyoruz.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
7.
Gün
BALİ (22 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Geceleme otelimizde. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Beach Club & Tanah Lot Turuna katılabilirler.

Ekstra Beach Club & Tanah Lot Turu : Kişi Başı 95 USD

Bu turumuzda Bali’de okyanus keyfini doyasına yaşamak için Beach Clup’a gidiyoruz. Burada su kaydırakları ve çeşitli su sporları gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Clup içerisinde dilediğiniz gibi sipariş verebileceğiniz büfeler ve alakart restoranlar bulunmaktadır. (Yemek fiyata dahil değildir.) Sonrasında rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve Bali’deki en çok fotoğraflanan tapınaklardan biri olan Tanah Lot tapınağında güneşin batışını seyretmek için hareket ediyoruz. Kıyının hemen dışındaki bir kayaya tünenmiş olan bu tapınak özellikle gün batımı Bali’de kesinlikle görülmesi gereken yerlerden biridir.Konaklama: 4 & 5 Yıldızlı Otellerde Konaklama
8.
Gün
BALİ (23 Haziran)

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanı transfer. Bagaj ve check in işlemlerimizin ardından saat 21:20’de Türk Havayollarının TK 67 nolu seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 05:00’te (Uçuşun varış günü 1 takvim günü sonrasıdır.) İstanbul Yeni havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle.

DAHİL OLANLAR:
• Türk Havayolları ile IST-DPS-IST gidiş dönüş parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
• Ubud (3) Gece ve Bali’de (4) Gece 4* otellerde toplamda 7 gece Oda & Kahvaltı konaklama
• Havalimanı ve otel vergileri
• Programda dahil olarak belirtilmiş transferler
• Türkçe Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
• Seyahat sağlık sigortası
• Endonezya Vizesi (Ülkeye Girişte Kişi Başı 35 USD)
• Kişisel harcamalar
• Extra Turlar

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#W182
LOKASYON:
(İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
İPTAL POLİTİKASI:
.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın